Instalaci fotovoltaických elektráren provádí výhradně náš zkušený, školený tým.

Žádné externí subdodávky montážních firem.

Za práci, kvalitu a odbornost ručí  společnost RENTA TREND s.r.o.Instalujeme japonské fotovoltaické panely LEAPTON SOLAR

Centrála - LEAPTON ENERGY CO., LTD byla založena v japonském Kobe v roce 2012. Společnost se nezaměřuje pouze na výzkum, vývoj a prodej solárních energetických systémů, solárních modulů a montážních systémů, ale vybudovala i řadu vlastních solární elektráren z vlastních zdrojů v zemi vycházejícího slunce.


Na klíč

"Na klíč" znamená, že vám stačí vlastně jen chtít a říct nám o tom. Vše ostatní obstará náš tým, který jsme sestavili z těch, kteří chtějí dělat svoji práci nejlépe jak to dokáží.

Úspora

Úspora finančních prostředků je dnes jistě aktuální  společenské téma, které neobejde nejspíš nikoho. Někdo o tom jen hovoří, jiný skutečně šetří. Do které skupiny patříte vy?

Dotace

Dotační tituly se často mění. Využijte současného příznivého trendu a pořiďte si něco úžasného vlastně za 1/2 ceny. Za dobrými věcmi nebývá snadná cesta, ale my už ji známe.

Soběstačnost

Pokud se skamarádite se Sluncem a vytvoříte mu podmínky, aby každá jeho návštěva přinášela teplo a světlo pro váš domov, stanete se zase o dost soběstačnější. To za to stojí.


PANELY
PANELY

Panely LEAPTON SOLAR. Přímá přeměna slunečního svitu využívá fotovoltaického jevu, při kterém se osvětlením panelu uvolňují elektrony. Nepřímá je založena na získání tepla. Zástupcem přímého získávání elektřiny z energie Slunce jsou sluneční články. K jejich výrobě se užívá polovodičových materiálů. Japonské FV panely LEAPTON zvládají svůj úkol skvěle.

BATERIE
BATERIE

SOLAX Triple Power, nabízí nový 5,8 kWh model, který lze sériově instalovat až se 4 bateriemi umožňujícími 23 kWh úložiště. Nejnovější technologie LFP, zajišťuje mnohem bezpečnější instalace s širšími teplotními tolerancemi. Desetiletá záruka a 90% hloubkové vybití je flexibilním, praktickým a vysoce výkonným řešením pro ukládání Tvojí energie.

MĚNIČE
MĚNIČE

Měniče SOLAX  patří mezi jedny z nejúčinnějších rezidenčních a komerčních řetězcových solárních invertorů dostupných na současném trhu. Mohou se pochlubit masivní 98,5% účinností a maximálním (optimálním) vstupním FV napětím. Zcela jisté je, že využíváš maximum svojí sluneční energie.  TOP kvalita a dobrá cena.

REGULÁTORY
REGULÁTORY

Regulátory SOLAX zajistí udržování maximálního výkonu fotovoltaického systému. Spotřebiči (např. topné spirále) bude vždy předávat maximální výkon, jaký jsou schopné fotovoltaické panely za okamžitých podmínek dodat. Konstrukce regulátoru zvyšuje oproti jiným koncepcím výkon FVS až o 35 % s účinností vyšší jak 99 %. Na jejich vývoji se stále pracuje.


  • Neinstalujeme levné, "běžné" nebo někdy i méně spolehlivé komponety a technologie, kterými může být zasažen některý z trhů. 
  • V dobré víře se snažíme českým domácnostem a všem našim klientům najít optimální řešení a předat co nejlepší kvalitu odvedené práce od HOLDINGU RENTA TREND.


Jak FVS může fungovat..

Slunce vyšle své paprsky na FV panel, který ho přemění v elektrickou energii. Ta naplní baterii a další energii pošle do sítě, odkud je vrácena do další baterie, která pak již saturuje vaše potřeby. V létě tak ušetříte více, protože Slunce chodí k Vám domů na návštěvu častěji. Přivítejte Slunce s námi a čerpejte energii, která Vám přinese radost.


Co potřebujete pro naplánování FVS?

1. V rámci projektování FVE je nutné kromě návrhu potřebných solárních panelů a jejich připojení na odpovídající střídače, provést i kompletní návrh upevňovacího montážního systému, včetně optimálního rozmístění solárních panelů FVE. Je nezbytné také zvolit vhodnou kabeláž.

2. Definovat přesné umístění plochy (místo, kde se dům nachází), na které panely budou. Tedy nejen přesné souřadnice, ale i orientaci FV panelů.

3. Informace o sklonu střechy, průběhu hromosvodu, střešní krytině a krovu.

4. Představu o tom, na co chcete FVE využívat.

5. Dobrou vůli, tah na bránu a trochu času na konzultace s naším týmem, na který se můžete s důvěrou obrátit.


                                                                                          JAK TO CELÉ PROBÍHÁKontaktní formulář vám i nám poslouží k tomu abychom navázali efektivní komunikaci pro nezávazné a samozřejmě bezplatné konzultace.


  • Bez vašeho souhlasu nikomu neposkytneme vaše údaje.
  • Budeme Vás kontaktovat a vše společně domluvíme tak aby vám to vyhovovalo.
  • Umíme se přizpůsobit vašim potřebám a rádi se vám budeme věnovat.
  • Pokud s námi budete chtít na instalaci vlastní FVE spolupracovat, budeme toho potřebovat více, ale pro tuto chvíli postačí jen vyplnit kontaktní formulář.

Kontaktní formulář