Stavební technologie obecně, prochází dynamizací, které se pomalu přizpůsobuje i hypoteční trh v ČR. 


DOMY RENTA TREND, resp. patentovaná technologie jejich výstavby, obdržela certifikát MODERNÍ VÝSTAVBY a taktéž DEVELOPERSKOU DOLOŽKU

Tyto skutečnosti velmi příznivě ovlivňují podmínky úvěru/ů pro naše klienty, ale primárně reflektují na atributy této výstavby. V praxi to znamená, že zohledňují a především AKCEPTUJÍ podmínky etapového financování, potažmo NOZ a Stavebního zákona. 

  • Z tohoto důvodu po našich klientech musíme požadovat scoring a RISK v bance. Tento úkon poskytne klientovi přesnou definici možného úvěrového rámce a zejména TRANŠOVÁNÍ, čili uvolňování finančních částek v závislosti na etapách výstavby - formou NABÍDKY. Tato nabídka je NABÍDKOU v pravém smyslu slova, tedy pro klienta není nijak závazná a lze jí považovat za formální. Z podstaty jejího statusu je (mimo jiné) pro klienta nejlepším vodítkem při výběru finančního ústavu/finančních ústavů. 
  • V případě, že klient přijde do kterékoliv banky s touto oficiální - byť formální nabídkou - a předloží jí kterémukoliv bankéři, může poptávat nabídku výhodnější. Zde pak existují pouze dvě možnosti. 

Buď se banky vyjádří, že lepší nabídku nemohou poskytnout anebo klientovi nabídnou lepší podmínky, tedy je dosaženo efektu - NEJLEPŠÍCH PODMÍNEK PRO KLIENTA ve shodě s etapovým financováním.

Zjistěte sami, zda je jen mýtus, že Vám někdo zajistí sjednání té NEJVÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKY

Renáta Koudelková

Finanční ředitelka Holdingu RENTA TREND

+420 777 807 764

koudelkova.r@rentatrend.cz 


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY